הטרנד הבא בעיצוב חללים יוקרתיים: רצפת אפוקסי מתכתי

רצפת אפוקסי הפכה בשנים האחרונות לסמל יוקרה במתחמים ציבוריים, אך נראה כי אט אט רואים אותה גם בבתים פרטיים, בעיקר את רצפת אפוקסי מתכתי. אפוקסי הוא חומר פולימרי בעל יתרונות רבים, כאשר היתרון הבולט שלו הוא החוזק של החומר המאפשר קבלת משטחים חלקים ללא תפרים וחיבורים, דבר האידיאלי לריצוף מהיר ויעיל של מתחמים גדולים במיוחד. בנוסף לכך, מדובר על חומר חזק העמיד בפני נוזלים, נפילת ציוד כבד, גרירת חפצים ועוד, ולכן הוא אידיאלי ליישום במקומות מורכבים כמו תעשיות, מוסכים, מפעלים, חניונים ועוד.

בשל הפופולריות של ציפוי אפוקסי והמראה המיוחד שלו, קבלנים ואדריכלים מרבים לשלב אותו במתחמי יוקרה, ובעיקר את רצפת אפוקסי מתכתי הידועה במראה המרהיב שלה. המראה המתכתי שלה יוצר עיצוב מיוחד של מבנה תעשייתי מתוחכם, ולכן מרבים לשלב רצפת אפוקסי מתכתי במקומות יוקרתיים כמו אולמות תצוגה, אולמות אירועים, מוזיאונים, מבני ציבור, מגדלי משרדים וגם בבתים פרטיים.

מה כל כך מיוחד ברצפת אפוקסי מתכתי?

רצפת אפוקסי לכשעצמה היא מיוחדת, אך רצפת אפוקסי מתכתי מכילה פיגמנטים היוצרים מראה מתכתי מיוחד שלא ניתן להתעלם ממנו, כמו פיגמנט 3d במקנה לרצפה אפקט ויניל פיגמנט ויכול להכיל גם פתיתי קישוט המעניקים לרצפה אפקטים מרהיבים. למעשה, ניתן לשלב כל עיצוב רצוי על רצפת האפוקסי על פי רוח ועיצוב החלל ואפילו לייצר רצפה נועזת עם צורות ואפקטים תלת מימדיים בולטים שגונבים את כל ההצגה.

הוספת אפקט פנינים

טרנד נוסף בתחום רצפת אפוקסי מתכתי הוא הוספת אפקט פנינים הדומה לצביעת רכבים, אותו אפקט שיוצר בשמש מראה של נצנוץ עדין. צבע הפיגמנט מגיע כאבקה אותה מוסיפים לתערובת היוצרת מראה אקסקלוסיבי, כך למשל כדי לקבל אפקט מוזהב, תוכלו להוסיף צבע פיגמנט בגוון פנינת זהב המקנה לרצפה מראה מבריק. מובן שניתן לשלב כמה צבעים יחד כדי ליצור דקורציות מרהיבות, אך הכל עניין של עיצוב.

חשוב לציים שתכנון ויישום רצפת אפוקסי מתכתי היא לא עניין של מה בכך, ולכן חשוב מאוד להיעזר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום שתדע להוביל אתכם לבחירת הגוונים והחומרים המתאים לאופי פני השטח, וכמובן תיישם את העבודה בצורה מדויקת בשטח.