אחד האתגרים בעולם השיפוצים והבנייה הוא צביעת חניונים, שהרי לרוב מדובר על חניונים תת קרקעיים המונים מספר קומות בהם אנשים מחנים את רכבם בבטחה, אם זה חניון בעבודה, בקניון, במתחם ציבורי, בבנייני מגורים ועוד. במשך השנים חניונים אלה צוברים אבק  ומתלכלכים, ולכן פעולת צביעת חניונים נחשבת למורכבת מאוד ביחד לצביעת בניינים או פנים המבנים. צביעתם כוללת לא רק את הקירות, אלא גם את הרצפה וביצוע סימונים שונים, ולכן רק חברה מקצועית בתחום זה תוכל לבצע את פעולת הצביעה בצורה מקצועית.

להפוך חניון אפור ומשמים למעוצב ויוקרתי

כאשר אנו חושבים על חניון, ישר אנו מדמיינים חניון אפרורי ומשמים, כזה שנרצה לחנות את הרכב ולהתקדם מהר לעבר המעליות. אך בעידן מודרני, בו נבנים מגדלי פאר ומתחמים אקסקלוסיביים, גם חניונים חייבים להיות מעוצבים בקפידה ומתאימים לרוח המקום. צביעת חניונים על ידי ציפוי אפקוסי נעשה טרנס לוהט, משום שהחומר גמיש במיוחד ומאפשר ביצוע עיצובים יוצאי דופן, כמו גם שילוב של צבעים מרהיבים שיכולים להפוך כל חניון משמים ליוקרתי ומרשים.

למה כדאי לצבוע חניונים עם ציפוי אפוקסי?

חומר חזק – חומר אפוקסי מבוסס על חומר פולימרי הידוע בחוזקו הרב. כאשר מערבבים חומר בסיס עם חומרים מקשים (זרז), הוא מתקשה במהירות רבה ומותיר את האזור מבריק ואחיד, ולכן הוא האידיאלי ביותר לחניונים.

אינו משאיר סימנים – חומר אפוקסי חזק במיוחד ואינו משאיר סימנים של חריקת צמיגים, ולכן הוא האידיאלי ביותר לצביעת חניונים. כמו כן, הוא אינו סופח נוזלים, ולכן כתמי שמן וגריז אינם נספגים ברצפה ולא משאירים כתמים על הרצפה.

קל לניקוי – חומר אפוקסי קל מאוד לניקוי, הוא אינו סופח נוזלים וכתמים וגם לא אבק. כמו כן, שכבת החומר נמרחת בצורה אחידה על הרצפה ללא תפרים וחיבורים, ולכן קל מאוד לנקות משטח ישר ואחיד.

אפשרות לסימון חניות – על ידי חומר אפוקסי ניתן לסמן חניות, שבילים ואף לצבוע קומות מסוימות בחניון בצבעים שונים זה מזה, כדי לאפשר לאנשים לאתר את רכבם בקלות. כמו כן, ניתן לצבוע בכחול חניונים לנכים ואף לסמן מספרים של החניות. את קירות החניון וגם את העמודים אפשר גם לצבוע לגוון זהה.