הכירו את האפשרויות הרבות של צבע אפוקסי לבטון

כאשר אנו חושבים על בטון אנו מדמיינים מקום תעשייתי מוזנח ואפרורי הדומה למפעלים שבנו בעבר. אך עם התקדמות הטכנולוגיה והחומרים השונים שפותחו בשוק, כיום ניתן ליישם את חומר הבטון עם ציפויים מרהיבים, כדוגמת צבע אפוקסי לבטון המעניק לבטון האפור חיים משלו. חומר אפוקסי הוא חומר פולימרי המכיל חומרי בסיס וחומרים מתקשים ההופכים אותו לחזק ועמיד לאורך שנים רבות. בשל התכונות המופלאות שלו עושים בו שימוש לצרכים שונים בעולם הבנייה כמו לצורך צביעה, ציפוי וריצוף משטחים, איטום גגות ומשטחים, צבעית חניונים, יצירת ריצוף אפוקסי דקורטיבי ועוד.

צבע שמעניק לבטון חיים חדשים

צבע אפוקסי לבטון נפוץ מאוד בריצוף משטחים גדולים, וכאשר על רצפת הבטון מורחים צבע אפוקסי ייחודי הוא מעניק לבטון ברק וחיים. בשל המראה המיוחד שמתקבל, כיום אדריכלים וקבלנים משלבים את צבע האפוקסי במבנים מפוארים. מלבד המראה המיוחד של צבע אפוקסי, מדובר על חומר חזק במיוחד שאינו משאיר סימנים של גרירת חפצים, נפילת ציוד כבד והוא גם אטום לחדירת נוזלים ולחות, ולכן הוא אידיאלי לשימוש במקומות פתוחים בהם יש חשש לחדירת מי גשמים ובמקומות בהם עושים שימוש בגריז, שמנים וחומרים כימיקלים שונים.

מנעד רחב של צבעים ועיצובים לבחירה

צבע אפוקסי לבטון מגיע במגוון רב של צבעים לבחירה. הגמישות העיצובית מאפשרת ליצור מגוון רב של דקורציות ועיצובים אדריכליים מיוחדים על הרצפה בהתאם לרוח המקום ואופיו, כמו גם לשלב כמה צבעים יחד עם צורות גרפיות והדפסים מרהיבים. רק נציין כי צבע אפוקסי לבטון נעשה בשנים האחרונות בחירה פופולרית של מעצבי פנים ואדריכלים והם מיישמים את החומר במגוון מקומות יוקרה וחללים מעוצבים. 

צבע עם חוזק בלתי מתפשר

מעבר לגמישות העיצובית של צבע אפוקסי לבטון, הוא גם משמש כהגנה משופרת למשטח הרצפה, וזאת ביחס לחיפויים סטנדרטים, כמו הגנה מפני סדקים, חריקת צמיגים, גרירת חפצים, נפילת חפצים, הוא אינו מחליק ועוד. כל אלה הופכים אותו לבחירה מצוינת לחללים גדולים בהם מבצעים פעילות מאסיבית כמו מפעלים, מוסכים, אולמות אירועים, משרדים ובמקומות נוספים.